News Grid

atolye.foto.1
Çimentaş ve Kontak’tan 500 Çocuğa Yeni Nesil Eğitim

The perfect class for your child with the best staff and best teachers.

Ekran-Resmi-2023-02-19-18.04.16
Avrupa’daki Diğer Öğrenme Laboratuvarları ile Deneyim Paylaşıldı

Avrupa’daki Diğer Öğrenme Laboratuvarları ile Deneyim Paylaşıldı

Foto_1
İzmir Doğalgaz, Enerjinin Öncüsü Olacak Genç Liderler Yetiştiriyor

İzmir Doğalgaz, Kontak – Yenilikçi Öğrenme Merkezi iş birliği ile Dünya’da 110 ülkede düzenlenen FLL (First Lego League) turnuvası için takım oluşturdu.

1667315173670-IMG_1654
İzmir’de 300 Çocuk Robotik Kodlamaya İlk Adımını Attı

Kentimiz İzmir Derneği’nin Konak Belediyesi ile birlikte yürüttüğü sosyal girişim Kontak – Yenilikçi Öğrenme Merkezi’nde 300 çocuk Robotik Kodlama Atölyeleri’ne katıldı.

Çimentaş_Robotik_Kontak
Çimentaş Robotik Takımı’ndan Büyük Başarı

Kontak – Yenilikçi Öğrenme Merkezi‘nde Robotik Kodlama Atölyeleri’ne katılan çocuklardan oluşturulan Çimentaş Robotik Takımı 2 ay süren hazırlıklar sonucunda katıldıkları ilk turnuvadan ödüllerle döndü.

33278e53-e90d-4ba7-9178-a36aa0b09a04 (1)
Kontak’ta Yarıyıl Tatili Dolu Dolu Geçti!

Kontak’ta 24 Ocak – 4 Şubat 2022 tarihleri arasında tam yedi ayrı grupta üç farklı atölyenin tamamlandığı dolu dolu bir yarıyıl tatili programı düzenlendi.

DJI_0393-min
“Gelecek Nesil Bilim” Projesinin Eğitmen Eğitimleri Tamamlandı

Küresel Akıl Derneği ve Kentimiz İzmir Derneği’nin iş birlikleri sonucunda hayata geçirilen “Gelecek Nesil Bilim” projesinin Eğitmen Eğitimleri 13-17 Eylül 2021 tarihleri arasında Kontak – Yenilikçi Öğrenme Merkezi’nde tamamlandı.

InciVakfiEtkin
İlk Etkinliğimizi Düzenledik

Kontak’ta, İnci Vakfı, InovaThink ve Gaziemir Belediyesi iş birliği ile ilk etkinliğimizi nesnelerin interneti, kablosuz veri aktarımları, ileri seviye yazılım araçları ve veri yönetimi üzerine gerçekleştirdik.

konak-yenilikci-ogrenme-merkezijpeg_18-06-2021_10-22-28
Kontak, Konak Belediyesi Meclis Üyelerini Ağırladı

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte merkezin çalışmalarını yerinde görmek üzere bir inceleme gezisi düzenledi.

El Sanatları
Kontak Eylül Ayında Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Konak Belediyesi ve Kentimiz İzmir Derneği’nin, İzmir Kalkınma Ajansı’nın katkıları sayesinde restore ederek ayağa kaldırdığı, Tarihi İstiklal İlkokulu’nun restorasyonu tamamlandı.

Okul
Kontak Çocuklarla Buluşmayı Bekliyor

Mülkiyeti Konak Belediyesi’ne ait olan İkiçeşmelik Caddesi’nde bulunan Tarihi İstiklal Okulu’nun restorasyonu tamamlandı.

Translate »
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikasını inceleyebilirsiniz.